O Commersoft

Pasja i umiejętności stwarzają nowe możliwości

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia przy tworzeniu oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem. Doświadczenie zdobyliśmy pracując dla takich firm jak Softlab, Asseco Business Solutions, Asseco Poland.

Commersoft powstał z chęci stworzenia nowej, internetowej generacji oprogramowania dla firm. Zdobyte doświadczenie pozwoliło opracować nam własny system do zarządzania informacjami oraz tworzyć spersonalizowane pod wymagania klienta rozwiązania. Wykorzystujemy najnowsze technologie informatyczne by zwiększyć efektywność naszych algorytmów. Naszą specjalizacją jest produkcja oraz outsourcing autorskich systemów wspierających biznes.

Grupa Asseco, ZPW Trzuskawica, Marcpol, Topex, Drogerie Natura, Euro RTV to tylko kilka z firm dla których z powodzeniem zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy systemy klasy ERP.

Każdego dnia blisko 5 tysięcy osób tworzy miliony linijek dokumentów używając wdrożonych przez nas aplikacji.

Przy realizacji projektów korzystamy z własnej metodyki projektowej, którą stosujemy z powodzeniem od wielu lat. Bardzo istotnym elementem naszej metodyki jest etap analizy założeń i tworzenia projektu technicznego. Dokumenty tworzone są we współpracy z klientem i są jasnym odzwierciedleniem jego potrzeb.

Wszystkie etapy produkcji oprogramowania podlegają szczegółowej kontroli, co pozwala nam realizować projekty w ramach założonych kosztów i terminów. Projekty prowadzimy począwszy od etapu analizy i projektu poprzez przygotowanie systemu, szkolenia użytkowników, start produkcyjny i utrzymanie systemu.

Utrzymanie systemu realizujemy na bazie umowy SLA (Service Level Agreement).


Dostarczamy dedykowane oprogramowanie w modelu tradycyjnym oraz modelu outsourcingowym:

  • W modelu tradycyjnym dostarczamy oprogramowanie do Klienta instalując je na jego własnej infrastrukturze i świadczymy usługi rozwojowe i serwisowe.
  • W modelu outsourcingowym tworzone oprogramowanie utrzymujemy na naszej infrastrukturze i samodzielnie nim administrujemy.
aplikacje webowe