Program workflow

Zorganizowany system komunikacja wewnątrz firmy

Zarządzanie projektami i sprawami wewnętrznymi firmy w jednym programie.

Oprogramowanie "Workflow" został stworzony by ułatwić realizację zadań w firmie. System pozwala on na organizację, planowanie, zarządzanie i aktualizowanie na bieżąco prac nad określonymi projektami.System spraw i zgłoszeń pozwala organizować komunikację pomiędzy pracownikami firmy, poszczególnymi działami oraz różnymi firmami.

Zarządzanie poszczególnymi sprawami ułatwia odpowiednio stworzony system kategorii oraz podkategorii spraw. Dzięki temu użytkownicy mogą w intuicyjny sposób poruszać się po tym module.

Profesjonalna konfiguracja modułu pozwala również na przekazywanie i udostępnianie spraw użytkownikom/firmom według wcześniej ustalonego rejestru relacji.

Każde zgłoszenie może być aktualizowane i rozbudowywane dzięki możliwości dodawania komentarzy oraz załączników.

Specyfikacja produktu:

Przydzielanie

Możliwe jest przydzielanie spraw do konkretnych klientów/firm. Pozwala to w profesjonalny sposób zarządzać przebiegiem informacji oraz realizacją projektów. Podział odpowiedzialności zawsze jest wyznaczony na dwie osoby.

Załączniki

Do każdej sprawy jest możliwość dodania załącznika z dowolnym plikiem cyfrowym. Pozwala to na pełną kontrolę i profesjonalną realizację projektu.

Intuicyjność

Obsługa systemu jest bardzo intuicyjna. Pozwala to na posługiwanie się systemem przez osoby posiadające niewielkie doświadczenie w pracy z komputerami.

Korzyści z wdrożenia systemu "Workflow":

Pełna kontrolna przy realizacji projektów i zleceń wewnątrz firmy
Skrócenie czasu realizacji projektów dzięki sprawnemu systemowi do zarządzania projektami
Większa efektywność zarządzania oraz mniejsze koszty związane z zarządzaniem projektami