WMS - Magazyn wysokiego składowania

Komfort zarządzania gospodarką magazynową

Stworzony by usprawnić prowadzenie gospodarki magazynowej - od momentu wprowadzenia produktu do momentu wydania.

Commersoft "WMS" zawiera szeroki zakres modułów wspierających zarządzanie procesami magazynowymi. Całość jest precyzyjnie kalibrowana pod indywidualne preferencje klienta.System integruje się innymi modułami Commersoft. Połączenie z modułem "Logistyka i sprzedaż" umożliwia między innymi kontrolowanie dostępności surowców w trakcie planowania produkcji i uruchamiania zleceń produkcyjnych.

Wszystkie akcje w systemie wykonywane są w czasie rzeczywistym pozwalając kontrolować na bieżąco postęp wykonywania prac.

Specyfikacja produktu:

Śledzenie produktu

System pozwala na śledzenie towaru na magazynie z dokładnością do numeru partii. Dodatkowo możliwa jest również kompletacja i wydanie produktów według przygotowanych algorytmów.

Praca magazynierów

Moduł "WMS" kieruje pracą magazynierów oraz kontroluje ją dzięki informacji o lokalizacji towarów oraz rejestrowi czasu realizacji zadania. Optymalizuje to wykorzystanie zasobów ludzkich oraz minimalizuje ilość błędów i pomyłek.

Korzyści z wdrożenia Modułu "WMS":

Redukcja kosztów obsługi magazynu wysokiego składowania dzięki optymalizacji pracy i poprawionej kontroli przy zarządzaniu pracownikami
Precyzyjne opisy lokalizacji towaru w magazynie
Optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej
Zmniejszenie kosztów użytkowania środków transportu w magazynie